UPOZORNĚNÍ: Od 25.11. omezujeme prodej pouze na zboží, které je skladem. Děkujeme za přízeň. Tým Tukanka.cz

Kvalita výrobků


JAKO-Oje jedním z největších dodavatelů dětského zboží v Německu a řídí se heslem „Kindersachen mit Köpchen“ – volně přeloženo „dětské zboží s rozumem“. Při výběru svých dodavatelů pečlivě dbají na životnost, nejlepší funkčnost, férovou cenu a zdravotní nezávadnost všech dodávaných produktů či částí jednotlivých produktů. U značky JAKO-O se můžeme setkat se třemi typy produktů pro děti.

DĚTSKÁ MÓDA JAKO-O

JAKO-O textilie jsou převážně z bavlny nebo bavlněné směsi. Jsou použity prvotřídní materiály citlivé k dětské pokožce. Většina produktů je certifikována Öko-Tex Standard 100. Na produkty, které neobsahují tento standard, se nechává vypracovat znalecký posudek. Žádný materiál není pod hranicí Öko-Tex Standard.

Štítek Öko-Tex Standard 100 vám garantuje nejvyšší kvalitu výrobku. Materiál neobsahuje žádné škodlivé látky. Öko-Tex Standard testuje např. tato kritéria:

• Formaldehyd
• Stálost barvy
• Anorganické sloučeniny
• Hodnotu pH
• Pach
• Pesticidy
• Rakovinotvorné a alergenní barviva
• Těžké kovy

Výrobky označené logem BLUESIGN garantují, že při výrobě těchto produktů byly dodržovány procesy šetrné k životnímu prostředí a zdraví člověka.

JAKO-O dodržuje normu kvality DIN EN ISO 9001 a normu ochrany životního prostředí DIN EN ISO 14001. 

PRODUKTY VYRÁBĚNÉ EXKLUZIVNĚ PRO JAKO-O

V rámci těchto produktů je pečlivě vybírán dodavatel, musí splňovat požadované certifikáty kvality a musí zboží projít vstupním zkoušením kvality na straně JAKO-O. Před uvedením na trh je dále produkt testován, jestli splňuje zákonná (dle evropských směrnic) a interní kritéria bezpečnosti.

PRODUKTY NAKUPOVANÉ OD ZNÁMÝCH FIREM

Jsou kompletně vyrobené produkty od známých firem. U těchto produktů je požadováno a sledováno dodržování kvalitativních a bezpečnostních norem. Výrobky nechává JAKO-O pravidelně testovat u nezávislých renomovaných německých institutů (TÜV Rheinland LGA Products GmbH, Institut Hohenstein, atd.). Tato opatření zajistí kontinuální přehled o kvalitě všech nabízených produktů, kterou garantujeme.